Spółka Med Systems została założona przez zespół pasjonatów posiadających ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu i zarządzaniu systemami telemedycznymi oraz w produkcji najnowocześniejszych aparatów telemedycznych i oprogramowania. Misją spółki jest zapewnienie szerokiego dostępu do innowacyjnych, najwyższej światowej klasy urządzeń do badania stanu zdrowia pacjentów.
Oferujemy najwyższej jakości, kompleksowe rozwiązania stosowane zarówno w prywatnej czy publicznej służbie zdrowia, jak i w domowej Teleopiece oraz Telemonitoringu parametrów życiowych i rehabilitacji. Zapewniamy optymalne działanie oraz maksymalną niezawodność. Nasze rozwiązania pomagają pacjentom w prowadzeniu normalnego, aktywnego życia.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych.

Posiadamy rozwiązania telemedyczne dla klientów indywidualnych, ale także dla dowolnie dużych podmiotów jak np. przychodnie, szpitale, kliniki, sieci medyczne i sieci aptek, operatorów telekomunikacyjnych czy też firm ubezpieczeniowych.
Nasze certyfikowane Platformy Telemedyczne, aplikacje dla pacjentów i lekarzy/specjalistów oraz aparaty dedykowane dla różnych zespołów chorobowych mogą obsługiwać dowolnie dużą ilość pacjentów

 
Med Systems Sp. z o.o. jest certyfikowanym producentem aparatów oraz medycznych systemów informatycznych spełniającym wymagania określone w normie ISO 13485.

„ISO 13485 to międzynarodowa norma zawierająca wymagania dotyczące wyrobów medycznych, której celem jest zagwarantowanie najwyższej jakości wyrobów oraz ich zgodności z wymaganiami prawnymi i oczekiwaniami klientów”.